Fani motoryzacji mają możliwość zmierzenia się z jazdą po torze wyścigowym sportowym autem. W Polsce działa wiele takich miejsce, które dysponują odpowiednio przygotowanymi torami wyścigowymi i wypożyczalnią sportowych samochodów. Kultowe, najszybsze i luksusowe auta, takie jak Lamborgini, Ferrari czy Ford Mustang są do dyspozycji każdego miłośnika czterech kółek.

Jazda po torze wyścigowym sportowymi autami

W ofercie firm zajmujących się organizacją przejazdów po torach wyścigowych znajdują się najnowsze i luksusowe samochody sportowe, takie jak Aston Martin, BMW E92 M3 czy Porsche. Oczywiście tory są przygotowane do szybkiej jazdy, posiadają odpowiednią powierzchnię oraz są systematycznie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa. Jest to doskonała forma spędzenia wolnego czasu i spełnienia marzeń.

Przejażdżka po torze wyścigowym – świetny pomysł na prezent!

Sportowe samochody są domeną mężczyzn, jednak coraz więcej pań także interesuje się motoryzacją i z chęcią przejechałoby się szybkim autem po torze wyścigowym. Jeśli takie osoby są w Waszym pobliżu, to warto zrobić im prezent i zakupić voucher na taką przejażdżkę. Brak doświadczenia za kółkiem, wiek czy płeć nie mają znaczenia, każdy może skorzystać z takiej rozrywki.

jazda po torze wyścigowym

Jazda po torze wyścigowym – najwyższe standardy bezpieczeństwa!

Ktoś może się zastanawiać, czy aby na pewno jest to bezpieczne. Oczywiście, że tak. Tory wyścigowe są specjalnie przygotowane i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Wszystkie auta są na bieżąco sprawdzane pod względem technicznym. Podczas jazdy obok siedzi doświadczony instruktor, który służy radą i pomocą podczas jazdy. A dla osób, które nie posiadają prawa jazdy jest możliwość jazdy po stronie pasażera. Przejażdżka z doświadczonym kierowcą zapewni solidną porcję endorfin. Na pewno będzie to wspaniałe przeżycie do końca życia.