Porsche 911 to klasyka sama w sobie, produkowane jest od 1963 roku i niezmiennie cieszy się rzeszą fanów. I choć jest to samochód zaliczany do klasy średniej, nadal niewiele osób na niego stać, nawet w wersji używanej. Moc tego samochodu sprawia, że stanowi on idealnego kompana do jazdy nie tylko na autostradzie, ale wręcz na torze wyścigowym. A to da się zrobić za nieporównywalnie niższą cenę niż kupno własnego auta tego typu.

Poczuj moc na torze

Tory wyścigowe nie służą tylko różnego rodzaju zawodowcom do wyścigów czy treningów. Także amatorzy mogą sprawdzić jak to jest mknąć praktycznie bez ograniczeń prędkości. Większość torów umożliwia taką jazdę wszystkim dorosłym posiadającym prawo jazdy, oczywiście za pewną opłatą i po wcześniejszej rejestracji. Ale co to za jazda rodzinnym kombi?

Dużo lepiej wybrać się na tor autem stworzonym do sportowej jazdy, takim jak Porsche 911, z silnikiem o pojemności 3.0 lub nawet większej w przypadku modelu GTI. A dziś to nic trudnego, wystarczy skusić się na wynajem Porsche 911 i poczuć moc, jaką daje auto przyspieszające do 100km/h w około 4s.

Prezent niejedno ma imię

Wynajem Porsche 911 to nic trudnego, wystarczy znaleźć firmę oferującą takie usługi i zakupić od niej voucher. Taki voucher to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji, a firmy organizujące takie atrakcje zatroszczą się o resztę, wynajem toru oraz opiekę wykwalifikowanego instruktora. Więcej szczegółów na Devil-Cars.pl.

Wynajem Porshe 911 Carrera

Voucher na wynajem Porsche 911 to doskonały prezent na okrągłą rocznicę ślubu lub na wieczór kawalerski. Tylko trzeba pamiętać, że na torze trzeba stawić się przed główną imprezą, jeszcze na trzeźwo. Ale żaden fan motoryzacji nie musi czekać, aż ktoś opłaci mu taką atrakcje. Przecież prezenty można robić sobie samemu, z okazji urodzin czy zamknięcia ważnego etapu w życiu lub pracy.