Masz w domu zapalonego fana szybkich, sportowych aut? Chcesz zrobić tacie, mężowi lub bratu wyjątkową niespodziankę? Przejażdżka Ferrari to z pewnością jeden z najlepszych prezentów dla mężczyzny, który uwielbia przygody, adrenalinę i wyjątkowe wrażenia. Gdzie znaleźć takie wyjątkowe miejsce? Jak zorganizować efektowną niespodziankę? Podpowiedź poniżeń.

Wynajem Ferrari – sprawdź co musisz wiedzieć wcześniej

W wielu miastach w Polsce można teraz wynająć tor, na którym można spełnić swoje marzenie i spróbować zasiąść za kierownicą sportowego, luksusowego auta. Tory wyścigowe przygotowane są do szybkiej jazdy mocnymi autami, więc kierowcy nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Przed wejściem do auta na każdego kierowcę czeka jeszcze krótki instruktaż, dzięki czemu będzie on wiedział jak się zachować na torze oraz jak obsługiwać sportowe auto.

przejażdżka Ferrari

Jak wygląda rezerwacja auta i toru?

Osoby zainteresowane powinny wejść na stronę internetową firmy, która zajmuje się wynajmem Ferrari i torów wyścigowych i tam zapoznać się ze wszystkimi szczegółami. Tam także można od razu dokonać rezerwacji wybranego przez siebie auta oraz wynająć konkretny tor wyścigowy na dany dzień. Ponadto, można zorganizować imprezę na torze wyścigowym dla wielu osób. Warto skontaktować się z biurem obsługi, by zarezerwować konkretny termin.

Koszty przejażdżki Ferrari po torze

Wynajem Ferrari przeważnie kosztuje od około 250 zł do 500 zł za godzinę. Przeważnie w cenie samochodu jest już rezerwacja toru, na którym kierowca będzie mógł poszaleć. Warto wybrać się na niego z rodziną, ze znajomymi lub z innymi fanami sportowych aut, gdyż wspólne celebrowanie jazdy na torze jest jeszcze lepszą atrakcją. Obowiązkowo trzeba wcześniej zarezerwować tor wyścigowy oraz wybrane przez siebie auto. Wiele osób korzysta z takiej atrakcji, dlatego jest ona rozchwytywana przez klientów z całej Polski.