Motoryzacja stanowi hobby wielu mężczyzn, a większość z nich marzy o poprowadzeniu samochodu osiągającego prędkość ponad 200 km/h. Jest to brawurowa jazda, która daje bardzo dużą satysfakcję, a poziom adrenaliny dosłownie wystrzeliwuje poza skalę! Taka jazda po ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialna i może prowadzić do bardzo poważnych i przykrych konsekwencji. Z tego powodu, warto wybrać się na tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim.

Przejażdżka supersamochodem

Chcąc poprowadzić auto osiągające prędkość ponad 200 kilometrów na godzinę, nie trzeba przy tym łamać prawa jazdy. Innym faktem jest to, że wiele osób po prostu nie posiada tak mocnego auta, aby nawet zbliżyć się do tej granicy. Z tego powodu, warto wybrać się na tor wyścigowy Kamień Śląski, gdzie wypożyczyć można bardzo szybkie samochody.

Czym można jeździć na takim torze?

Przede wszystkim warto zacząć od takich klasyków gatunku jak Porsche 911, Lamborghini Gallardo czy Ferrari Italia. Są to samochody, których nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi sportów motorowych. Prowadząc te auta można spełnić swoje najskrytsze marzenia, często pochodzące z czasów młodości. Są to bardzo mocne pojazdy, które na prostej mogą złamać barierę nawet 300 km/h. Właściciele toru oferują także możliwość nauki driftowania, która staje się coraz popularniejsza. Wbrew pozorom może przydać się w wielu sytuacjach na drodze.

jazda po torze wyścigowym

Podsumowując, tor Kamień Śląski jest miejscem, które powinno zostać odwiedzone przez każdego fana motoryzacji. To właśnie tam można spróbować swoich sił prowadząc najszybsze samochody skonstruowane przez człowieka. Istnieje wiele możliwości jazdy, od samodzielnej po rywalizacje z kimś innym. Jeżeli ktoś chciałby nauczyć się drirftować to może poznać tajniki tej sztuki właśnie tam. Z tego powodu, warto chociaż raz w życiu wybrać się na ten niesamowity obiekt.