Czy warto wykupić ubezpieczenie? Czy muszę tankować? Czy potrzebuję wszystkich dodatków, które oferują mi w punkcie wynajmu? Te pytania pojawiają się prawie za każdym razem, gdy ktoś wynajmuje samochód. Wśród wszystkich opcji jest kilka rzeczy, których nie musisz, a nawet nie powinieneś robić, wynajmując samochód.

Wypożyczalnia pojazdów Kraków lotnisko

Wypożyczalnie zwykle oferują kierowcom dodatkowe opcje ubezpieczenia. Zapoznaj się ze szczegółowymi polisami ubezpieczeniowymi i zadzwoń do ubezpieczycieli, jeśli nie masz pewności co do zakresu ubezpieczenia. Jeśli podróżujesz w interesach, możesz być objęty ubezpieczeniem pracodawcy. Jeśli nie kupisz ubezpieczenia CDW lub nie jesteś objęty osobistą polisą ubezpieczeniową na auto, akceptujesz odpowiedzialność za wszelkie szkody.

Jak wynająć samochód?

Wynajem aut Kraków Balice

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko DD Partner to świetna opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić sporo czasu. Samochodem można dostać się bardzo szybko, na przykład do hotelu. Niektóre firmy wynajmujące mogą pobierać opłatę, jeśli zwrócisz samochód na ponad 24 godziny przed końcem rezerwacji. Jeśli musisz wcześniej zwrócić samochód, zadzwoń do firmy, aby porozmawiać z agentem i ustalić wszystkie szczegóły. Zazwyczaj wypożyczalnie samochodów są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jak widać, wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko ma naprawdę wiele zalet i z całą pewnością warto skorzystać z takich usług. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie samochody są nowoczesne i solidne.