Nissan Skyline r34 GT-R

Ponadczasowy, super szybki, supersamochód, niesamowity, unikalny, najlepszy samochód sportowy świata. Te i wiele innych określeń bywa używanych w stosunku do tego cudu motoryzacji, jakim jest Nissan Skyline. Ta linia samochodów produkowana jest w Japonii od 1957 roku, a w 1969 roku pojawił się pierwszy Nissan Skyline GT-R. Skupimy się teraz konkretnie na modelu Nissan r34.

Nissan r34 – możliwości

Na pewno każdy fan sportowych samochodów zetknął się z takimi produkcjami jak film „Szybcy i Wściekli” oraz gra komputerowa „Gran Turismo”. Każdy, kto choć raz to zrobił, na pewno na słowo Skyline ma przed oczami jego najpopularniejszy kolor, czyli Bayside Blue. Samochód ten produkowany był jedynie przez 3 lata, bo od 1999 roku do 2002. Mimo to zdobył większą sławę niż wiele innych pojazdów, będących na rynku o wiele dłużej. W porównaniu z jego poprzednikami, dostał sporo zmian, które wpłynęły korzystnie na jego charakter i sportowe możliwości. Wielu ekspertów jednogłośnie twierdzi, że Nissan r34 to samochód wygodny, który daje komfort kierowcy, a przy tym porusza się szybko i lekko (https://devil-cars.pl/jazda/nissan-gtr). Osoby z wprawą bez problemu będą mogły wyczuć ten pojazd, co świadczy o jego niesamowitej intuicyjności i świadomości. 

Wynajem Nissan GTR

Jazda Nissanem r34

Możliwość przejażdżki tym samochodem to naprawdę niesamowite przeżycie. Jazda jest energiczna i pełna wrażeń. Oryginalna moc silnika wynosiła 280kM. Ze względu na lata produkcji, gdy automatyczne skrzynie biegów nie były jeszcze tak popularne, auto posiada manualną skrzynię. Osiąga przy tym maksymalną prędkość 250km/h. Auto posiada jednak wyjątkową łatwość tuningowania, przez co popularne stało się zwiększanie mocy. Trudno jest obecnie znaleźć egzemplarz, w którym nie dokonano zmian. Devil-cars.pl oferuje przejażdżki na torach sportowych, dzięki którym każdy ma okazje i możliwość przetestowania tego cuda.