Karta podarunkowa na tor wyścigowy. Co powiesz na wynajem BMW i8?

Samochody sportowe przyciągają nie tylko mężczyzn, ale też kobiety – wielbicieli mocnych wrażeń, którzy lubią poczuć przypływ adrenaliny. Jeśli chcesz przeżyć prawdziwą przygodę i poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, zafunduj sobie voucher lub poproś bliską osobę o kartę podarunkową na tor wyścigowy. Samochód BMW i8 zafunduje Ci potężną dawkę emocji!

Co oferuje tor wyścigowy?

Tory wyścigowe możesz spotkać w całej Polsce. Są to niezależne obiekty, na których odbywają się publiczne wyścigi lub asfaltowe (także betonowe) trasy położone przy centrach nauki jazdy. W zależności od umiejętności kierowcy możliwych jest nawet 5 okrążeń po torze (dostępna jest również opcja wykupienia większej ilości rund). Tory wyścigowe oferują z reguły dwa warianty: przejażdżkę za kierownicą (tak, wtedy to Ty kierujesz superautem!) oraz tzw. CoDrive, czyli przejażdżkę z instruktorem przy Twoim boku. Wybór samochodów jest imponujący. Ferrari, Porsche, Audi – te nazwy są tam na początku dziennym. Jedną z możliwości, z jakiej możesz skorzystać jest wynajem BMW i8. Szczegóły znajdziesz tutaj.

wynajem BMW i8

BMW i8, czyli spełnienie marzeń o sportowym pojeździe

Wynajem BMW i8 może wydawać się czymś nieosiągalnym. Nic bardziej mylnego! Ten najnowszej generacji pojazd napędzany silnikiem elektrycznym jest na wyciągnięcie ręki. Na torze wyścigowym wypożyczane są przeróżne modele samochodów sportowych. Gdy zdecydujesz się na BMW i8 i usiądziesz na miejscu kierowcy, od razu poczujesz, że był to dobry wybór. Luksus, nowoczesny design, zawrotna prędkość i stabilność na wysokim poziomie sprawiają, że wykonanie kilku okrążeń na torze w takim aucie to po prostu spełnienie marzeń dla każdego fana motoryzacji. Ty też możesz spróbować. Wystarczy z wyprzedzeniem zarezerwować wybrany tor, przejść krótkie szkolenie z instruktorem i zasiąść za kółkiem.