Jaką oponę zimową Mirage kupić: najlepsze modele tej marki

To co wyróżnia firmę Mirage spośród innych producentów opon z Azji, to bogata oferta produktów oraz duży wybór rozmiarów. Ten producent oferuje wysokiej jakości i niezawodne opony Mirage do pojazdów osobowych, vanów, dostawczych i dużych samochodów ciężarowych.

Na które opony Mirage warto zwrócić uwagę

Mirage MR-W562 jest idealny do samochodów osobowych i SUV-ów. Jest to opona budżetowa o przyzwoitych osiągach. Opona gwarantuje dobrą trakcję na śniegu i lodzie, skuteczną odporność na aquaplaning, szybkie przyspieszanie i hamowanie w odpowiednim momencie. Kierowcy, którzy już wypróbowali ten model w akcji, zwracają uwagę na jego trwałość.

Jako alternatywę można zastosować Mirage opony MR-V662 (pod kolce), która ma wzmocnioną osnowę i metalowy wspornik, chroniące całą konstrukcję przed odkształceniem.

Opony Mirage dla aut typu furgonetka, pickup, samochody dostawcze

Właściciele lekkich pojazdów użytkowych (furgonetki, pickupy, samochody dostawcze) mogą kupić opony zimowe Mirage MR-W600 lub Mirage MR-W300. Pierwsza opona posiada otwory do bieżnikowania, co pozwala dodatkowo wyposażyć gumę w elementy metalowe. Należy jednak pamiętać, że prace te muszą być wykonywane przez kompetentną osobę dysponującą odpowiednim sprzętem.

Mirage MR-W300 to otwarta opona kolcowana z trzema wzdłużnymi rowkami odprowadzającymi wodę w układzie zygzakowatym. Opona dobrze zachowuje się w każdych warunkach pogodowych: na świeżym lub ubitym śniegu, lodzie, błocie pośniegowym i odwilży. Opinie o oponie zimowej Mirage wskazują na jej wysoką stabilność na suchym i mokrym asfalcie.

Te i inne opony Mirage znajdziesz m.in. w ofercie sklepu internetowego Miwan.pl.